لوکس ترین های پورشه

خودرو های بسیاری به صورت روزانه در دنیا توسط کمپانی های معتبر جهانی تولید می شوند که یکی از مطرح ترین آنها را می توان کمپانی پورشه دانست. خودرو های تولید شده توسط این کمپانی دارای طرفداران بسیاری در سراسر جهان از جمله ایران می باشد و شاید کمتر کسی را بتوان یافت که علاقه ای به سوار شدن درون این خودرو ها را نداشته باشد. با توجه به تکنولوژی های منحصر به فردی که در طراحی و ساخت خودرو های تولیدی پورشه به کار میرود و همچنین اعتبار این برند خودرو سازی ، خودرو های تولید شده این شرکت دارای ارزش بسیار بالایی می باشند که همین امر سبب شده است خرید خودرو های این شرکت کار هر کسی نباشد و تنها افرادی توانایی خرید خودرو های این شرکت را داشته باشند که از وضع مالی بسیار مرفهی برخوردار باشند.

لزوم کرایه اتومبیل

با توجه به میزان درصد بالایی که گمرک ایران بر روی خودرو های وارداتی اعمال نموده است و همچنین تفاوت بسیار زیاد ارزش ریال و دلار خودرو های تولیدی پورش پس از ورود به ایران حتی تا سه برابر ارزش واقعی افزایش قیمت پیدا میکنند و عملا خرید آنها را برای قشر بسیار گسترده ای از مردم غیر ممکن می سازد ولی با توجه به علاقه ای که مردم ایران به خودرو های وارداتی و لوکس از جمله خودرو های پورشه دارند موسسات اتوموبیل کرایه بسیاری راه اندازی شده اند که میتوانند با ارائه ی خودرو های لوکس دلخواه شما به صورت ساعتی ، روزانه و یا هفتگی حس زیبای رانندگی با یک خودرو همه چیز تمام را برای شما به ارمغان آورند.

در صورتی که شما نیز مایلید تا به جهت کسب تجربه نشستن پشت یک خودرو پورشه و یا برای برگزاری مراسم عروسی خود یک خودرو پورشه را به صورت روزانه یا ساعتی کرایه نمایید می توانید با مراجعه به آدرس موسسه اتوموبیل کرایه تک رنت و یا تماس با شماره های موجود بر روی سایت نسبت به دریافت اطلاعات در رابطه با فرایند اجاره روزانه ی مدل های مختلف پورشه اقدام نمایید.

اقدامات لازم برای اجاره پورشه

پس از مراجعه به موسسه اتوموبیل کرایه تک رنت آمادگی تامین انواع خودرو های لوکس در برند ها و مدل های مختلف را برای شما عزیزان در کمترین زمان ممکن را دارا می باشد و این امید را به شما خواهیم داد که خودرو مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن تامین و با شرایطی ایده آل در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

برای اینکه بتوانید نسبت به کرایه پورشه در تهران اقدام نمایید لازم است تا مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید زیرا قرار دادی که به این منظور ما بین شما و موسسه بسته می شود با توجه به اطلاعات هویتی شما خواهد بود به همین منظور دارا بودن مدارک شناسایی برای کرایه پورشه در تهران الزامی می باشد. پس از عقد قرار داد ، ضمانت های لازم از شما اخذ شده و پس از پرداخت مبلغ اجاره خودرو پورشه ، خودرو مورد نظر به شما تحویل داده خواهد شد.

تدابیر امنیتی خودرو های اجاره ای

مطمئنا یکی از دلهره های افرادی که نسبت به اجاره اتوموبیل های کرایه ای اقدام می کنند این است که آیا خودرو از بیمه های تکمیلی برخوردار می باشد یا خیر باید به این دوستان عرض کنیم که تمامی خودرو های ارائه شده توسط تک رنت دارای بیمه نامه های معتبر می باشند. همچنین برای پیشگیری از سرقت خودرو نیز چندین ردیاب حرفه ای در نقاط مختلف خودرو ها جا سازی شده است تا خیال شما را از بابت همه مشکلاتی که ممکن است در حین کرایه اتوموبیل برای شما پیش آید پیشگیری شود. برای اجاره اتوموبیل مورد نیاز خود کافی است با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *