تبلیغات دروغین شرکت های اجاره اتومبیل

اجاره خودرو ارزان ، گران تمام خواهد شد ! این جمله کمی تامل بر انگیز است. در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم و آن را برایتان شرح دهیم. اما بحث کلی بر سر این موضوع است که ساز و کار یک شرکت اجاره خودرو که به درستی و استاندارد فعالیت می نماید چگونه است و فرق آن با شرکت های نوپایی که به تازگی وارد بازار اجاره خودرو شده اند و کم تجربه به نظر می آیند چیست ؟ بسیاری از مشتریانی که به ما مراجعه می نمایند ، با لحنی نگران از ما درخواست دارند که روند و پروسه اجاره اتومبیل ، بدون دردسر و نگرانی طی شود. وقتی از آن ها دلیل این نگرانی و اضطرابشان را می پرسیم ، اغلب جواب های جالبی می دهند.تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید تا بخشی از این نگرانی هایتان حل شود.

تبلیغات دروغین اجاره خودرو

تبلیغات دروغین اجاره خودرو

علت اصلی نگرانی قبل از اجاره اتومبیل چیست ؟!

جواب هایی که اغلب مشتریانی که قبلا تجربه اجاره خودرو را داشته اند به ما می دهند ، نشانگر آن است که بسیاری از همکاران ما بی تجربه و بدون مسئولیت پذیری ظاهر می شوند. گاها این بی تجربگی به قیمت های گرانی برای اجاره کننده و اجاره دهنده ماشین تمام شود ! گاها پیش آمده است که خودرو اجاره ای بی کیفیت بوده است و یا مشتریان ، از واسطه خودرویی را دریافت نموده اند و یا اختلافی بر سر قیمت و یا اصطحلاک ماشین پیش آمده است. اما این مشتریان فقط و فقط به وعده و وعید های تبلیغات دروغین این شرکت ها اعتماد نموده اند.اما منظورمان از تبلیغات دروغین چه می تواند باشید ؟

علت نگرانی اجاره اتومبیل

علت نگرانی اجاره اتومبیل

تبلیغات دروغین شرکت های اجاره دهنده خودرو !

گاها در اکثر فضاهای مجازی می بینم تبلیغاتی را که خودم را به فکر فرو می برد . این را عرض می کنم چرا که با این شغل آشنایی کامل دارم و می دانم که چه اتفاقاتی در آن اتفاق می افتد. مواجه می شوم با تبلیغاتی با این عنوان که “ما بزرگترین شرکت در حوزه صنعت اجاره خودرو هستیم ” . باید خدمتتان عرض کنیم که اجاره خودرو به هیچ عنوان صنعت نیست ! خیلی ها حتی تعریف درستی از صتعت ندارند. صنعت به مجموعه ای از فعالیت ها گفته می شود که از مواد اولیه تولید شده و در معرض فروش قرار گرفته می شود. در صورتی که در پروسه اجاره خودرو به هیچ عنوان مواد اولیه و پروسه تولید صورت نمی گیرد. پس ببینید که حتی بسیاری از این دوستان حتی به الفبای این حوزه آشنایی ندارند و در ارائه بهترین خدمات ، مدعی هستند.

بخش دیگری از این تبلیغات دروغین بر می گردد به خدمات ارزان ! البته منظور از ارزان غالبا این است که به وبسایت ما بیایید و از ما خودرو اجاره کنید ! بله معمولا در این گونه از شرکت ها کمیت خدمات به کیفیت ارجعیت خواهد داشت. اما خیل زیادی از مشتریان ناراضی هم به دنبال این روند غیر اصولی پیدا خواهند شد.

تبلیغات دروغین شرکت های اجاره اتومبیل

تبلیغات دروغین شرکت های اجاره اتومبیل

دلزدگی از خدمات شرکت های خدماتی اتومبیل

خب فرض را بر این بگیرید که مشتری متقاضی ای وجود داشته باشد که قصد اجاره کردن خودرو را داشته باشد.معمولا در وبسایت های اینترنتی به دنبال این نوع خدمات می گردند.در همین میان با شرکتی تماس حاصل نموده و ماشین مد نظر را انتخاب کرده و برای عقد قرار داد به شرکت مذکور مراجعه می کند. اگر یک بار و تنها یک بار این مشتری به هر دلیلی ناراضی باشد ، همه افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند را به یک چشم خواهد دید. این امر باعث می شود صاحبان مشاغل هم شغل خودشان را زیر سوال ببرند و هم دیگر افرادی که در این حوزه فعالیت دارند را با خدمات بی کیفیتشان ، به نوعی بد نام خواهند کرد.این روال قطعا دوامی نخواهد داشت و طولی نخواهد کشید که آن شرکت دیگر به فعالیت خود ادامه نخواهد داد.اما این دسته از افراد در دام تبلیغات دروغین می افتند و چون استراتژی خاصی برای مشتری مداری و ارائه خدمات ندارند، قطعا جایگاه خاصی نیز از سهم بازار نخواهند داشت.

دلزدگی از اجاره دهندگان ماشین

دلزدگی از اجاره دهندگان ماشین

 

بخشی از تبلیغات دروغین را بشناسید !

هرگاه با چنین پیام ها و یا وبسایت هایی در حوزه رزرو خودرو مواجه شدید ، به آن ها اعتماد نکنید ! تبلیغاتی با این عناوین : “اجاره خودرو ارزان” ، “اجاره اتومبیل لوکس به قیمت ماشین ایرانی” ، “رزرو خودرو بدون تحویل هیچ مدارکی” ، “کرایه اتومبیل بدون ودیعه” ، “90 درصد تخفیف برای استفاده از خدمات ” و … !

خب تمامی نکاتی که ذکر شد به نوعی از ملزومات این خدمات است. مثلا برای رزرو خودرو مد نظرتان حتما می بایست ودیعه بپردازید و یا مدارک لازمی را مانند چک ارائه کنید.این عرف و حد استاندارد این حوزه می باشد و اگر کسی ادعا داشت که هیچکدام از این ملزومات را از شما نمیخواهد بدانید که حتما باید تجدید نظر کنید. امروزه بسیاری از واسطه ها دست به چنین کار هایی می زنند و عموما بسیاری از مشتریان نا راضی و شکایت کننده را به دنبال خود خواهند داشت.

lie advertise car rental

lie advertise car rental

و تمام… !

اما قبل از اینکه این مبحث را به پایان برسانیم ، باید بگوییم که قطعا تفاوتی است بین حالتی که مثلا 100 واحد پولی پرداخت می کنید و هزاران دغدغه و مشکل یرایتان پیش می آید و یا با پرداخت 500 واحد پولی با خیالی آسوده و به دور از هرگونه حاشیه ، نهایت لذت را از خودرو ببرید.این مثالی است که معمولا برای مشتریانی که به ما مراجعه می کنند می زنم و قطعا به قانع شدن آن ها منجر خواهد شد. و اما بار دیگر تاکید می کنم که گول تبلیغات دروغین و قیمت های باور نکردنی را به هیچ وجه نخورید . هر چیزی قیمت استاندارد خودش را دارد و این مقاله را با این مثال بسط می دهیم که هیچ گرانی بی مورد نیست ! پس حتما قبل از استفاده از هر خدماتی از هر شرکتی ، کمی راجع به رزومه و عقبه آن به تحقیق و بررسی بپردازید !

باز هم متشکریم که باز هم با ما همراه بوده اید و امیدواریم باز هم با ما همراه بمانید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *