پاییز فصل بی نظیر رنگ هاست. رنگ و لعاب این فصل رویایی را گاها در ویدیو ها و یا عکس های مربوط به این فصل دیده اید. اما تا به حال شده عکس یا ویدیو ای را مشاهده نمایید و از خودتان سوال بپرسید که آیا این مکان و یا این زیبایی خاص واقعا وجود دارد و یا تنها هنر دست عکاسان و ادیت ها و افکت های آن هاست.اما جواب این سوالتان را در این مقاله خواهید گرفت.اما برای آن که در ابتدا بخشی از پاسخ سوالتان را به عنوان مقدمه بگیرید ، باید بگوییم که این مناظر به صورت طبیعی و به دلپسندی که مشاهده می کنید وجود دارد.تنها کافی است که این مناطق را بشناسید و تصمیم سفر به آن ها را بگیرید.اما تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید تا به مقوله اجاره خودرو در فصل پاییز بپردازیم اجاره خودرو در فصل پاییز.

اجاره خودرو در فصل پاییز

اجاره خودرو در فصل پاییز

تصمیم بگیرید و سفر کنید !

دوستان عزیز پاییز رنگ ها را به رخ شما می کشد.همواره نشانتان می دهد که زندگی چهارچوبی که برای خودتان با رنگ های تکراری که هر روز میبینیدشان نیست.جهان بزرگتر از حد تصور است و زیبایی هایش نیز همینطور ! اگر در فشار کاری به سر می برید و یا ذهنتان دیگر به خلاقیت سابق نیست ، مجاب شوید تا کمی به گونه دیگر زندگی کنید.دیدن چیز ها و مکان های متفاوت از چیزی که هر روز با آن مواجهید، خلاقیت های نهادینه شده در ذهنتان را گشوده و یقینا دیدتان را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد.پس یک لحظه از تمامی دغدغه ها و مشکلات و بهانه های خود پایین بیایید و تصمیم بگیرید سفر کنید.ما در روال سفر به شما کمک خواهیم کرد که تجربه ای متفاوت ، با اتومبیلی متفاوت و به تبع آن ماندگار ترین سفرتان را شروع کنید.اجاره خودرو در فصل پاییز

اجاره خودرو در فصل پاییز

اجاره خودرو در فصل پاییز

با چه خودرویی سفر می کنید ؟

خب تا بحث سفر به میان می آید ، همه ما به فکر بستن چمدان ، مکانی برای اسکان در مقصدمان و مقوله هایی مانند چک کردن موتور خودرو ، باد تایر ها و معاینه فنی و … ، هستیم.اما آیا در پاراگراف قبل راجع به اینکه اگر کار هایمان را به سبک و سیاق جدید انجام دهیم چه تاثیری بر روان ما خواهد داشت صحبت نکردیم ؟ تا به کی سفر های یک جور با تجربه های یکسان را تجربه کنیم ؟ قبول کنید لذت اینگونه سفر ها را به دلیل تجربه های قبلی زیاد دوست نداریم و این سفر ها تا حد زیادی برایمان خستگی می آورد تا رفع خستگی.اما چگونه تجربه ای متفاوت برای خودمان بسازیم ؟اجاره خودرو در فصل پاییز بهترین گزینه برای سفر های پاییزی است.

خودرو های اجاره ای - اجاره خودرو در فصل پاییز

خودرو های اجاره ای – اجاره خودرو در فصل پاییز

رانندگی با خودرو ، بزرگترین بخش سفر !

بله رانندگی چند مزیت بسیار قابل توجه دارد ، یکی از آن ها دیدن جاده ها و زیبایی های مسیر می باشد. لذا خواه نا خواه بخش بزرگی از سفر را رانندگی با اتومبیل به خود اختصاص می دهد.اما این بخش بزرگ هم به خودی خود هم می تواند لذت بخش و هم می تواند طاقت فرسا باشید و این موضوع تنها به خودرو مورد استفاده بستگی دارد. خودرو لوکس هم تجربه ای متفاوت از رانندگی و هم تجربه ای متفاوت از سفر به شما خواهد داد ! همچنین قابل ذکر هست که بدانید معمولا همه ما در سفر هایمان زیاد حواسمان به جیبمان نیست و فقط به این فکر هستیم که سفری خوب را داشته باشیم. به همین دلیل بعد از سفر باید هزینه هایی را صرف اصطحلاک خودرو خود بکنیم.بماند که معمولا بعد از سفر تجهیزات مصرفی خودرو مانند تسمه تایم ، تسمه دینام ، لاستیک ها و لنت های خودرو می بایست تعویض گردد و این خود هزینه های جدا دارد.

رانندگی در پاییز - اجاره خودرو در فصل پاییز

رانندگی در پاییز – اجاره خودرو در فصل پاییز

 

اجاره خودرو لوکس و مسافرت لوکس !

این فقط اجاره کردن یک خودرو از بین خودرو های لوکس نیست.این بستگی به شرایط منطقه سفر ، به تعداد نفرات و فصل سفر دارد. خوشبختانه مرکز اجاره خودرو تک رنت انواع خودرو ها برای شرایط مختلف محیطی و در مدل ها و برند های مختلف را برای اجاره در اختیار مشتریان قرار می دهد. علاوه بر این موضوع میتوانید از این مرکز درخواست کنید که شما را برای اجاره اتومبیل راهنمایی کنند و به شما بگویند که چه خودرویی مناسب شماست.قطعا این بهترین سفری خواهد بود که خواهید داشت.چرا که هزینه اصطحلاک ماشین اجاره ای به حساب ماست ! اجاره خودرو در فصل پاییز نکات ریز دیگری نیز دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سفر لوکس - اجاره خودرو در پاییز

سفر لوکس – اجاره خودرو در پاییز

در کل اگر اهل آنالیز هزینه های سفر باشیدو به صفحه لیست قیمت خودرو ها سری بزنید ، در میابید هزینه های اجاره خودرو در فصل پاییز، نسبت به استفاده از ماشین شخصی ، اختلافی فاحش ندارد با تفاوت اینکه تجربه رانندگی با اتومبیل شخصی کجا و تجربه رانندگی با خودرو لوکس مانند بی ام دابلیو و یا بنز کجا ! اینگونه خودرو ها تجربه یک مسافرت لوکس و بی نظیر را به شما خواهد داد.شایان ذکر است که تعدادی مشتریان برای اجاره ی ماشین مد نظرشان گاردی در مورد هزینه های اجاره آن میگیرند ، اما پس از انجام فرآیند اجاره و حس کردن تجربه رانندگی ، از مشتریان پر و پا قرص اجاره اتومبیل شده اند، اجاره خودرو در فصل پاییز !

چه خودرویی مناسب اجاره در پاییز است؟

ببینید دوستان پاییز همواره با خود برف و باران می آورد.خودرویی که در فصل پاییز مخصوصا برای مسافرت ها به مناطق دور دست کوهستانی اجاره می کنید ، می بایست بسیار قدرتمند و با تکنولوژی عمل کند.معمولا تمامی خودرو های لوکس ، از سیستم ترمز قوی برخوردارند که این موضوع به خودی خود برای حفظ امنیت رانندگان ملزم و حیاتی است.

چه خودرویی مناسب پاییز است - اجاره خودرو در پاییز

چه خودرویی مناسب پاییز است – اجاره خودرو در پاییز

خب قطعا شرایط برفی گاها از شرایط بارانی سخت تر است و می بایست خودرو هایی با سیستم انتقال قدرت هر چهار چرخ مد نظر قرار گرفته شود چرا که در صورت گیر کردن یکی از چرخ ها ، چرخ های دیگر به کمک آن بیایند.از دیگر عواملی که باید به آن توجه نمود دارا بودن کیسه هوای مطلوب و به تعداد لازم برای سرنشینان می باشد که در صورت بروز سانحه ، جان سرنشینان در خطر نیفتد.جادار بودن و مجهز بودن به سیستم کروز کنترل هم برای آسوده خیال بودن در شیب ها و سرازیری های جاده ای خالی از لطف نیست.اما در ادامه به چند مدل خودرو مناسب جهت اجاره در فصل پاییز و مسافرت مطلوب اشاره می نماییم که می توانید به صفحات مربوط به آن ها مراجعه نموده و از هزینه اجاره آن ها و شرایط اجاره آن مطلع شوید ،اجاره خودرو در فصل پاییز.

اجاره پورشه پانامرا

اجاره پورشه باکستر

اجاره پورشه ماکان

تک رنت ، بزرگترین مرکز اجاره اتومبیل در تهران و برای تمام نقاط کشور می باشد.با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *