کادر تشریفاتی (اجاره خودرو) مجموعه ما

طی سال ها فعالیت در حوزه تخصصیمان یعنی ارائه خدمات اجاره خودرو و بدست آوردن تجاربی ارزشمند دریافتیم که مراسم تشریفاتی برای برگزار کننده و حضار آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و متقاضیان خدمات ما همواره به دنبال انجام بی نقص این دسته از مراسم ها و یا رویداد ها می باشندلذا بر آن شدیم تا خدمات تشریفاتی خود را به گونه ای متفاوت و با ارائه راهکار های خاص به مشتریانمان ارائه دهیم.

به دنبال این موضوع سال هاست بخشی را به مجموعه خود اختصاص داده ایم که تماما پاسخگوی نیاز رویداد های تشریفاتی باشد تا بتوانیم بهترین خودرو های لوکس که در جایگاه حضور در چنین مراسماتی و لایق مشتریانمان را به آن ها عرضه داریم تا رسالتمان را به بهترین نحو انجام دهیم.

پس از تماس با ما کارشناسان ما شما را راهنمایی می نمایند و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

تماس و مشاوره رایگان

vipcar

تشریفات VIP

ما با در اختیار داشتن کادری مجرب ، می توانیم تشریفات و ترانسفر مهمانان شما را انجام دهیم . در فرودگاه ها و هتل های تهران و کرج خودرو را تحویل بگیرید .

تشریفات در لغت به معنای رسمی است و در مقیاس کلی تر به مجموعه ای از فرآیند ها و اتفاقات رسمی و یا مجموعه کارها و فعالیت های در مسیر برگزاری یک مراسم رسمی می باشد.مراسمات تشریفاتی می تواند شامل مراسمات عقد و عروسی ، مراسم های افتتاحیه ، سمینار های علمی و غیر علمی ، برگزاری جلسه های مهم کاری درون و برون شهری ،مراسمات تشریفاتی دولتی مانند مراسم اجلاس سران و یا سخنرانی ها می باشد. ناگفته نماند که بسیاری دیگر از فعالیت ها نیز جزء دسته بندی فعالیت های تشرفاتی قرار می گرند لیکن در این قسمت به بخشی از مهم ترین های آن اشاره شد.حال با علم بر این موضوعات همه ما می دانیم که برای برگزاری یک مراسم تشریفاتی مقدماتی لازم است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

مراسمات تشریفاتی

مراسمات تشریفاتی

الزامات حضور در مراسمات تشریفاتی

بله حضور و یا برگزاری مراسمات تشریفاتی به مقدماتی نیاز دارد چه به عنوان شرکت کننده در آن حضور داشته باشید چه در مقام برگزار کننده این مراسم باشید . به طور کلی اولین قدم برای حضور در یک مراسم تشریفاتی بدون شک توجه به ظواهر است چرا که هدف از برگزیدن واژه تشریفات برای مراسم های مختلف ، به یاد آوردن اهمیت چگونگی جلوه کردن در آن مراسم یا گردهمایی است. از الزامات حضور در مراسمات تشریفاتی می توان به برازنده بودن مکان ، خدمات و سرویس دهی نظافتی ، دیزاین و طراحی محل برگزاری مراسم ، تشریفات غذایی و به طور کل تمامی مواردی که پرستیژ آپ می باشد. خودرو تشریفاتی از موارد بسیار مهم برای حضور در چنین مراسم هایی می باشد.

الزامات حضور در مراسم تشریفاتی

الزامات حضور در مراسم تشریفاتی

خودرو تشریفاتی چه مزیتی برای حضور در تشریفات دارد ؟

همانطور که در جریان هستید و می بینید ، روزانه بسیاری از پدیده های بصری توجه ما را به خود جلب می کند ! این امر در مراسمات تشریفاتی نیز بسیار جلوه می کند اما چگونه ؟ فرض را بر این بگیرید که در چنین عصری برای حضور در سمیناری تشریفاتی که بسیاری از متخصصان یک حوزه خاص در آن حضور دارند اقدام کنید. این سمینار ها پر از فرصت های کوچک و بزرگی هستند که در دسترس شما می باشند به شرطی که بتوانید با اشخاص مهمی ارتباط بگیرید.ارتباط با اشخاص مهم آدابی دارد که باید رعایتشان کنید . مثلا آنکه بسیار مهم است که در چنین مواقعی بتوانید خوب جلوه کنید ! با پرستیژ جلوه کردن بسیاری از مشکلات ارتباطی را حل خواهد کرد و در این گونه از روابط بسیار مورد توجه قرار می گیرد.از طرفی اجاره یک خودرو تشریفاتی به شما کمک می کند تا بتوانید اعتماد بنفس بیشتری را داشته باشید و به تبع آن می توانید با جسارت بیشتری موضع خود را به افراد شرکت کننده بفهمانید و نتیجه مطلوب و دلخواهتان را بگیرید.

خودرو های تشریفاتی

خودرو های تشریفاتی

اجاره خودرو های تشریفاتی فول امکانات و لوکس می باشند که برای جلسات کاری شما بسیار مناسب است. برای ملاقات های کاری  مهم خود با شرکت های داخلی و خارجی و مراسم ها میتوانید یک خودروی تشریفاتی مدرن با راننده اجاره کنید.

اجاره خودرو های تشریفات

خودرو های تشریفاتی

اگر برای مدتی مهمان ویژه ای دارید که برایتان مهم است که خودرویی که استفاده می کنید درخور شما و مهمانتان باشد  با اجاره خودرو تشریفاتی و اجاره خودرو بدون راننده و یا اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو ساعتی، اجاره ماشین روزانه و اجاره خودرو ماهیانه می توانید خودروی متناسب برای جابجایی آنها داشته باشید و سفر درون شهری یا برون شهری جذابی را برای خود و مهمانتان رقم بزنید.

رفاه مهمان خارجی و رضایت آن ها از سفرشان یکی از دغدغه های اصلی هر مدیر شرکت و برگزار کننده سمینار یا مراسیمی است. مهمانان خارجی حتما می بایست با خاطره ای رضایت بخش از محل کار شما و شما جدا شوند چرا که تجربه سفر در ذهن هر انسانی بسیار ماندنی ثبت خواهد شد و برای بقای ارتباطاتتان ، این امری حیاتی و مهم است. ترانسفر مهمانان خارجی از مهم ترین مراحل و پروسه رفت و آمد مهمانان خارجی است. می توانید با اجاره خودرو با راننده های مجرب ، متعهد و متخصص با مهارت تسلط به زبان انگلیسی ، روند ترانسفر مهمانان خارجیتان را تسهیل کنید و در عین حال شخصیت کاری خود را نیز حفظ کنید و بهبود ببخشید.

تشریفات در کشورها

خودرو های تشریفاتی در کشور ها

خودرو های تشریفاتی در کشور ها

تشریفات در کشورها و برای سران کشورها که  دارای صنعت خودروسازی هستند معمولا از خودروهای ساخت کشور خود برای تشریفات یا آمد و شد فردی استفاده می کنند، که افتخار بزرگی برای بنگاه اقتصادی مربوطه به شمار می‌آید از طرفی دولت‌ها نیز به صنعت اتومبیل کشورشان افتخار می کنند. اما درمورد کشورهایی که در این صنعت ضعف دارند، وضعیت به گونه ای دیگر است. کشور ما نیز در بسیاری از این موارد مشکلات اساسی دارد.البته خوشبختانه این مشکلات تا حدی قابل حل است. شاید کشور ما از نظر طراحی خودرو های لوکس مشکلات اساسی دارد لیکن بسیاری از شرکت های اجاره خودرو مانند تک رنت لوکس ترین خودرو ها را در معرض اجاره قرار می دهند تا کمی این ضعف را بتوان به وسیله اجاره این خودرو ها پر کرد.تشریفاتی ترین خودرو های موجود در صدر رتبه خودرو های لوکس جهان در اختیار ماست ! فقط کافیست روند استیجاره خودرو را طی کنید و از بابت تمامی جنبه های حمل و نقلی مراسم تشریفات ، خیالی آسوده داشته باشید.

خدمات تشریفات در ایران

صنعت خودروسازای ایران نیز تاکنون حداقل یکبار دست به ساخت خودروهای ویژه لیموزین زده است، ساخت نمونه شش درب از پژو 405 در حدود 15 سال قبل انجام شد و تعداد محدودی از این خودروها هنوز هم در خیابان ها دیده می شوند. بدین ترتیب این روزها دولتمردان کشورمان معمولا از اجاره خودرو های تشریفاتی خودروهای قدیمی اروپاییی از انواع پژو و مرسدس بنز گرفته تا ب ام و های  سری پنج و سری هفت استفاده می کنند و جای خالی یک خودرو تشریفاتی ایرانی در کشوری که خود را مدعی قدرت اول خودروسازی خاورمیانه می داند، خالی به نظر می رسد.در اغلب مواقع، به دلیل ریسک امنیتی بالایی که برای سرنشینان این خودروها وجود دارد، خودروها با درجات بالایی حفاظت شده و ایمن‌سازی می‌شوند. بنابراین استفاده از لفظ پوشش‌های زرهی یا ضدگلوله برای این وسایل متحرک چندان هم عجیب نیست. این خودروها توسط سازندگان خودرو یا گروه‌های ویژه و متخصص دیگری تجهیز “افترمارکت” می‌شوند. لفظ زرهی که برای خودروهای تشریفات دولت به کار می‌رود به معنای تقویت و مصون‌سازی یک خودروی غیرنظامی است و با آنچه معمولا از یک خودروی ارتشی یا نظامی انتظار می‌رود فرق دارد.

خدمات تک رنت

تمامی موارد ذکر شده در مطالب فوق جزء خدمات ارائه شده شرکت اجاره اتومبیل ایرانی و خارجی تک رنت می باشد. انواع و اقسام خودرو های لوکس را در اختیارتان قرار خواهیم داد و مطمئنیم با رضایت کامل از خدمات ما ، از ما یاد خواهید کرد.تک رنت خدمت رسان در حوزه اجاره اتومبیل ، اجاره ماشین عروس ، اجاره خودرو های مسافرتی سواری ، ترانسفر های فرودگاهی و غیره با تنوع در نوع و برند های خودرو و ایرانی و غیر ایرانی بودن خودرو ها در خدمت مشتریان ویژه خود می باشد.با ما تماس بگیرید و حتی برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.