ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی

اجاره خودرو تک رنت

مرکز اجاره خودرو تک رنت مفتخر است تا با کیفیت ترین و بهترین خودرو های روز دنیا را با ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان ارائه دهد.به همین منظور برای آشنایی هر چه بهتر مشتریان با ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی , مقاله ای را مهیا کرده ایم تا بتواند با ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی و خدمات این مجموعه بیشتر آشنا شوند.لازم به ذکر است که که تمامی خدمات اجاره خودرو های تشریفاتی برای مراسمات تشریفاتی و ترانسفر های فرودگاهی را با یک تیم مجرب و اتومبیل های اجاره ای با کیفیت ارائه می نماید.لذا برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و قیمت های مندرج شده با تک رنت تماس حاصل نمائید.

ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی

ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی در لغت به معنای انتقال دادن , بردن و جابجا کردن است که از این واژه برای انتقال مسافران از مبدا به مقصدی مشخص استفاده میشود. به عبارت دیگر , ارائه ی خدمات به مسافران است.یکی از خدمات نوینی که امروزه برای جابجایی مسافران استفاده می شود, ترانسفر فرودگاهی است که معمولا زیر مجموعه ای از ترانسفر تشریفاتی می باشد.معمولا اینگونه از خدمات مربوط به جا به جایی مسافرانی به فرودگاه های مختلف می باشد.هر روزه تعداد زیادی از مسافران با مقاصد مختلفی اقدام به جا به جایی از مبدا به سمت مقصد می باشند.اینگونه از خدمات معمولا متقاضیان زیاد دارد و به خصوص در سال های اخیر که مسافرت های خارجی و داخلی با ناوگان هوایی بیشتر باب گشته است ، تعداد درخواست این نوع از خدمات بالا رفته و بسیاری از مردم را به سمت خود کشانیده است.

ترانسفر تشریفاتی

ماشین تشریفات به خودرویی گفته میشود که برای جا به جا یی افراد مهم و برای قرار های کاری به کار می رود.خودرو های تشریفاتی می بایست خصیصه هایی را داشته باشند که در خور مسافرانی که از آن استفاده می نمایند باشد.معمولا خصیصه های این نوع خودرو ها از این المان شروع می شود که رنگ این خودرو ها مشکی می باشد، خودرو های تقریبا سوپر لوکس و کلاسیک می باشند ، معمولا ظرفیت گنجایش آن ها بین 3 تا 7 نفر می باشد و در شرایط خاص ، این خودرو ها مجهز به سیستم ضد گلوله و ما بقی سیستم های امنیتی می باشد.

ترانسفر فرودگاهی

به انتقال مسافران از مبدا به فرودگاه و بالعکس ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی گفته می شود. ترانسفر تشریفاتی …. با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات رفت و برگشت توسط لوکس ترین و مدرن ترین خودروهای روز دنیا,  افتخار این را دارد که رفت آمدی لذت بخش را برای مشتریانش به ارمغان آورد.

پرسنل ترانسفر فرودگاهی

رانندگان این موسسه دارای کادری مجرب به همراه یونیفرم های خاص , قابل اطمینان و آموزش دیده  در این زمینه است که تجربه ای با اطمینان را با آن ها رقم خواهید زد.

خدمات ترانسفر فرودگاهی

شامل ارائه خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای انتقال مسافران از فرودگاه به داخل شهر و بلعکس است. یکی دیگر از خدماتی که ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی ارائه می دهد, درخواست راننده ای مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی است. همچنین با ترانسفر فرودگاهی می توانید بین شهر های کرج و تهران جاجایی منحصر به فردی را تجربه کنید. ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی این موسسه بیش از 20 خودرو لوکس و متنوع با بهترین کیفیت و بالاترین امنیت در اختیار مسافران گرامی قرار می دهد و  آماده خدمات رسانی به کلیه شهروندان استان های تهران و البرز می باشد.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات ویژه ترانسفر فرودگاهی و  تشریفاتی از مبداء به فرودگاه و یا هر مسیر مورد دلخواهتان با ما تماس بگیرید. همچنین جهت بازدید از خودرو های تشریفاتی می توانید بر روی لینک اجاره خودرو تشریفاتی کلیک نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترانسفر فرودگاهی و تشریفاتی کلیک فرمایید.

 

مطلب: لیست قیمت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.