اعتیاد اجاره اتومبیل

این مقاله کمی فضای متفاوت تری نسبت به مابقی مقالات ما داره ! در این بحث می خواهیم بپردازیم به موضوعی چالش بر انگیز که جدیدا از مشتریانمون دریافت می کنیم و به نوعی این موضوع feed back هست که بعد از ارائه خدمات از مشتریانمون دریافت کردیم. اما اگر یک بار یا چند بار اقدام به اجاره اتومبیل کرده باشید، این موضوع را به خوبی درک خواهید کرد و احتمالا اعتیاد اجاره اتومبیل رو با دوستان خودتون هم به اشتراک گذاشته اید.اما اعتیاد اجاره کردن خودرو از چه رویی است و اصلا به چه علتی این اعتیاد رخ میدهد؟ تا پایان با ما همراه باشید تا این مقوله عجیب رو براتون شرح بدیم.

اعتیاد اجاره اتومبیل

اعتیاد اجاره اتومبیل

اجاره خودرو تهران تک رنت

چرا افراد خودرو اجاره می کنند ؟!

اجاره خودرو معمولا به چند علت از طرف برخی از افراد مورد نیاز قرار گرفته می شود.

افزایش ناگهانی قیمت خودرو !

قیمت خودرو و افزایش آن معلولی است بر این موضوع. میدانیم در بازار امروزی صنعت خودرو به سختی می توانیم از پس خرید یک خودرو لوکس برآییم.این مسئله حتی برای صاحبان سرمایه محسوس بوده و بر کسی پوشیده نیست ! حالا فرض بگیرید که مدیر یک شرکت کوچک هستید و باید ارتباطات موثر را لوحه کار خود کنید. این موضوع ملزم این است که حداقل برای جلسات کاری خود با خودرویی در خور شخصیتتان ظاهر شوید پس نیاز به اجاره خودرو دارید.چرا که صرف هزینه برای خرید خودرو و بالاتر از آن ، نگهداری از آن در این برهه زمانی کاری عاقلانه به نظر نمی رسد.

افزایش قیمت خودرو

افزایش قیمت خودرو

مدیریت زمان

مدیریت زمان هم جزء اجتناب ناپذیر فرآیند اجاره خودرو می باشد.اما منظور از مدیریت زمان چیست ؟

در دنیای امروزه بسیاری از مدیران دیگر وقت رانندگی ندارند ! اگر هم داشته باشند قاعدتا ناگزیرند برای انجام امور خودشان راننده ای را استخدام نمایند. این امری است که همواره مرسوم می باشد و همه ما دیده ایم افرادی هرچند غیر مدیر اقدام به استخدام راننده نموده اند .این امر تا حد زیادی کمک به مدیریت زمان بسیاری از افرادی که عبور و مرور روزانه بخشی از فعالیت آن ها است می کند !

اجاره خودرو و مدیریت زمان

اجاره خودرو و مدیریت زمان

ترانسفر های فرودگاهی

یکی درگر از انواع روش های اجاره خودرو ترانسفر های فرودگاهی و تشریفاتی است.این نوع از خدمات نیز در نوع خودش بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی

خب موارد بالا بخشی از مواردی است که ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید. اما اعتیاد این موضوع از بابتی است.باز هم بر میگردیم به نکاتی که در بالا ذکر شد! قطعا تجربه رانندگی با خودروهای لوکسی مثل بنز و بی ام دابلیو آرزوی بسیاری از افراد می باشد.وقتی این افراد به هر دلیلی خودرویی اجاره می کنند ، تجربه رانندگی با آن را نیز حس می کنند و این مانند حس های قبلی نیست ! مانند آنست که از منزل خود به قصری در بهترین منطقه جا به جا شوید و برای مدتی در آنجا ساکن بمانید.لذا افراط در این زمینه می تواند اثرات منفی خاص خود را داشته باشد. البته این موضوع بیشتر شامل حال متقاضیانی است که کمی جوان تر هستند و دچار برخی از هیجانات مقتضی دوره خود می باشند.

ورای این قضایا ما روزانه با تعداد زیادی از این مشتریان صحبت می نماییم.گاها مشاهده شده است که برخی از آن ها حاضرند برای تجربه دوباره رانندگی با خودرو های لوکس حتی دست به قرض کردن وجه کنند.این به هیچ وجه نه برای شما و نه برای ما موضوع خوبی نیست.بله در مقاله های قبلی به این موضوع پرداختیم که سخنرانان نیاز به اجاره اتومبیل دارند ، میهمانان خارجی نیز همینطور ، مدیران شرکت ها هم با هیمن رویه باید کار کنند. این ها تماما گزاه های درست و بجایی هستند اما تا جایی که به مشتریان آسیب مالی نرسد.البته ما هم به این دسته از مشتریان اینچنینی حق می دهیم چرا که در بسیاری از اوقات شما با خودرو ای لوکس در میان عده ای ظاهر شده اید و به هر حال شخصیت خاص خود را ساخته اید و در عین حال دوباره ظاهر شدن در همان موقعیت با وضعیت غیر مشابه ، می تواند نظر سایرین را نسبت به شما و شخصیتتان یا کسب و کارتان عوض کند.

بله متاسفانه یا خوشبختانه این موضوعی است که هر روزه با آن سروکار داریم و میدانیم که ظواهر را حفظ کردن از مواردیست که برای هر کسب و کاری از اجاره اتومبیل گرفته تا کارخانه گردانی های بزرگ امریست ضروری است.

آخرین سخن

سخن آخر اینکه افراط در هر امری بی شک در هر امری جزء مضرات آن امر می تواند باشد.حتی اگر پول زیادی دارید ، زیاده روی در خرج کرد آن بسیار نامعقول است.سعی کنید همواره در لحظه باشید و از زمان حال لذت ببرید.اجاره کردن خودرویی لوکس هم می تواند تجربه بینظیری باشد و حس کمیابی درونتان زنده کند اما سعی کنید حدالمکان به این خودرو ها وابستگی نداشته باشید و بتوانید تا جایی که می توانید با آن خاطره خوب درست کنید و کارهایتان را به پیش ببرید تا اینکه بخواهید به آن وابسته باشید و این وابستگی اثرات جانبی منفی برایتان درست کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *