اجاره دهندگان مرجع

در این مقاله میخواهیم کمی راجع به قیمت اجاره خودرو صحبت نماییم. در بازار امروز اجاره اتومبیل ، قیمت ها نوسانات خاصی را فراگیر می شوند.این موضوع هم به این علت است که به طور کلی ، صنف شرکت های اجاره اتومبیل ،معمولا در صنف اصناف یا حضور ندارد و یا در صورت حضور ، بسیار ضعیف عمل کرده است. در حوزه ای که نظارت خاصی روی آن صورت نمی گیرد به نوعی سردرگمی و افزایش حاشیه قیمتی امریست معمول و طبیعی.اما در این بین افرادی به سو استفاده از این بازار پر آشوب کرده اند و اقدام به افزایش حبابی قیمت نموده اند.البته اگر باهوش باشید ، برای استفاده از هر نوع خدماتی ، حتما از چند مورد خاص نیز استعلام قیمت خواهید گرفت و بهترین آن ها را انتخاب خواهید نمود.در ادامه به باز کردن این بحث می پردازیم و هر آنچه راجع به قیمت اجاره خودرو باید بدانید را عرض خواهم کرد.

معیار قیمت اجاره اتومبیل چیست ؟

معیار قیمت اجاره اتومبیل چیست ؟

چه کسی قیمت گذار است ؟!

این سوالیست که شاید برای شما نیز پیش بیاید. پاسخ دو کلمه ای است : هیچکس و همه کس ! بله این چرخه بازار به نحو جالبی در حال “چرخش” می باشد.اما اصطلاح چرخش را بعد ها توضیح خواهیم داد. اما در بدو موضوع این را بدانید که قیمت گذاری در این کسب و کار به نوعی رنگ و بوی “تقلب” را به خود گرفته است. این ها اصطلاحاتی است که در میان شرکت ها بسیار رواج دارد.اما در پروسه آخر قیمت گذار خود اجاره دهندگانند و جالب این است که خود قیمت گذاران نیز این موضوع را تکذیب می کنند !این امر باعث شده به صورت نادانسته و خود جوش ، برخی از قیمت ها شکل بگیرد و به همین صورت در میان شرکت ها رواج یابد و به هر حال مسئله اصلی همین است !

چه کسی قیمت گذار است ؟

چه کسی قیمت گذار است ؟

“چرخش” در اصطلاح اجاره دهندگان اتومبیل

چرخش در اصطلاح اجاره دهندگان اتومبیل به روال و روندیست که قیمت تعیین می گردد.اما این موضوع به چه صورتی است ؟ در نظر بگیرید شخص a شخصی است که سال هاست خوب و یا بد در این حوزه فعالیت دارد. شخص b را نیز در نظر داشته باشید که کمی از شخص a سابقه کمتری دارد و طی دوره آغازین فعالیت خودش ، قیمت های خدماتی شخص a را در قیمت های خودش لحاظ نموده است.اما اگر فرد c که به تازگی به این کسب و کار وارد شده است و قصد دارد کار خود را راه اندازی نماید ، قیمت های خودش را بر چه مبنایی تشریح می کند ؟ بله قاعدتا او شخص a و یا به نسبت کمتری شخص b را برای این امر انتخاب می نماید.این فرآیند و پروسه “چرخش” نامگذاری می گردد و باعث می شود همه قیمت های موجود از منبع هایی مانند aو bو c نشات بگیرد.این امر اصطلاح “تقلب قیمتی” را نیز توجیح می کند و غیر قابل انکار است که هر کسی قیمت های مد نظرش را از روی شخص و یا کسب و کار دیگری انتخاب می نماید و یا به اصطلاح “تقلب قیمتی” صورت می گیرد.

چرخش در اجاره اتومبیل

چرخش در اجاره اتومبیل

اما اگر اینطور است پس قیمت های منصفانه و استاندارد را از کجا بیابیم و یا چه ارگانی قیمت های معقول را همراه با کیفیت خوب خدماتی ارائه می کند ؟

جویای اجاره دهندگان مرجع باشید

اجاره دهندگان مرجع چه کسانی هستند ؟

اگر می خواهید اتومبیلی اجاره کنید همواره شرکت هایی را انتخاب نمایید که مرجع باشند.این بدان معنی است که مجموعه هایی را انتخاب نمایید که سال هاست در این حوزه فعالیت اصولی با رعایت تمامی نکات اخلاقی را دارند و در اصطلاح خوش نامند.اجاره دهندگان مرجع افرادی هستند که حتی خود اجاره دهندگان معمولی از آن ها خودرو اجاره می کنند و به دست مشتری خودشان می سپارند ! البته لازم به ذکر است به هیچ عنوان از این نوع از افرادی که با واسطه گری خودرو اجاره می نمایند ، خودرویی را اجاره ننمایید و اگر این کار را انجام دادید منتظر عواقب آن نیز باشید !

اجاره دهندگان مرجع

اجاره دهندگان مرجع

این اجاره دهندگان مرجع را با پرسوجو و یا تماس می توانید پیدا کنید.

اجاره ماشین تک رنت

مفتخریم با بیش از 8 سال فعالیت تخصصی در این حوزه ، یکی از اولین ها در فضای این کسب و کار هستیم.نیازی به تبلیغات دروغین نداریم و تبلیغات اصلی ما مشتریان وفادار به ما هستند.شما نیز می توانید تنها یک بار از خدمات ما استفاده نمایید و خودتان کیفیت و پشتیبانی اصولی را مشاهدا نمایید.ما انواع خودرو های ایرانی ، خارجی ، لوکس ، اسپرت و خودرو های ناوگانی را در اختیار داریم و این خودرو ها در تنوع برند موجود می باشند.

از توجهتان به این مطلب کمال تشکر را داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *