نسل جدید کرولا

در این مقاله با اجاره خودرو تک رنت همراه باشید تا با نسل جدید کرولا آشنا شوید واز اخبار فروش آن مطلع گردید.

نسل جدید کرولا

تویوتا کرولا سدان پرفروش تویوتا که در تمامی بازارهای خودرویی جهان توانست به یک مهره کلیدی در بحث فروش برای این شرکت ژاپنی تبدیل شود قرار است به زودی با چهره جدید وارد بازار شود. این سدان کوچک سایز که یکی از خودروهای قابل اعتماد به‌شمار می‌رود تا به اکنون با فروش 44 میلیون دستگاه تمامی رقبای خود را پس زده است.

نسل جدید کرولا

نسل جدید کرولا

تصاویر نسل جدید کرولا با اجاره خودرو تک رنت

تصاویر جاسوسی این تویوتا بر روی سایت‌های خبری قرار گرفت که کرولا زیر پوشش کامل قرار داشت. این تویوتا در ایالت میشیگان آمریکا در حال گذراندن تست بوده که در این موقع از سال هوایی مشابه قطب دارد.

نسل جدید کرولا آماده فروش خواهد شد با اینکه تویوتا ظاهر این خودرو را به شدت پوشانده است اما می ‌توان تشخیص داد جلوپنجره خودرو کمی بزرگتر شده و توسط دو نوار افقی به دو قسمت تبدیل شده است و درب موتور خودرو از شیب نسبتا زیادی برخوردار است که این شیب در کنار شیشه جلو یک ترکیب زیبا را برای کرولا به ارمغان آورده است.

نسل جدید کرولا در مقابل هوندا سیویک

در مقابل همتای ژاپنی یعنی هوندا سیویک، سقف کرولا مسطح‌تر است و با توجه به برش کاورها در قسمت چراغ‌های عقب، احتمال می‌رود چراغهای این خودرو از نوع افقی زاویه دار هستند.

شایعاتی مبنی بر استفاده موتورهای ب‌ام‌و در این کرولا وجود دارد چرا که این دو شرکت اخیرا قراردادهای تجاری مشترکی را به امضا رسانده اند.

تولید نسل بعدی کرولا را در کارخانه مشترک خود و مزدا

تویوتا قصد دارد نسل بعدی کرولا را در کارخانه مشترک خود و مزدا که در آلباما آمریکا است تولید کند این در حالی است که نسخه‌های فعلی تویوتا در میسی‌سیپی تولید شده‌اند.

نسل جدید کرولا

نسل جدید کرولا

منبع خبر : car.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *