اجاره خودرو

آیا شما قصد سفر درون شهری را دارید و شما می خواهید از سفر نهایت لذت را ببرید و همراه با آرامشی عالی داشته باشید؟

اجاره ماشین می تواند بهترین و راحت ترین راه حل باشد؛ اگر شما میخواهید از طریق جاده سفر کنید و همچنین شما وسیله نقلیه خود را در اختیار ندارید برای اینکه بدون دغدغه سفر کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید بهترین و بی دردسر ترین راه اجاره خودرو است.

شما میتوانید برای اجاره خودرو با ما تماس حاصل فرمایید و از پیشنهاد های ما استفاده نمایید. بخش مهم و قابل توجهى از سفر، پيمودن راه و ديدن مناظر زیبا و جاذبه‌هاى آن می باشد.

“مشکلات سال های اخیر نشان داده اند که اجاره وسیله نقلیه یک انتخاب عالی برای هر شرکت و یا اشخاصی که به هر دلیلی خودرو شخصی خود را در اختیار ندارند است.”

شايد با هواپيما وقت را صرفه‌جويى کنيم و در مسافرت با قطار راحت‌تر و ايمن‌تر به مقصد برسيم ولى مسافرت با خودرو، آن هم خودروى تحت اختیار خود ، تجربه‌اى است که به دلیل برخى ويژگى‌هاى آن نمى‌توان جايگزينى برایش يافت. . مسافرت با خودروى شخصى اين امکان را به سرنشينان آن مى‌دهد تا چشم‌هاى خود را به طبيعت اطراف جاده صيقل دهند.

مسافرت با خودروى شخصى مى‌تواند جذاب‌تر و خارق العاده تر از هر مسافرت ديگرى باشد. اين نوع سفر به شدت احتیاج دارد که شما توجه به نکاتی داشته باشید تا فرصت آرامش و لذت را براى مسافران فراهم آورد و آن نکات مسائلى نيستند جز توجه به خودرو و مشخصات آن.

اگر قصد داريد گردشى را ترتيب دهيد که در آن رانندگى کنید و به مقصد برسيد و در اين ميان هم ازمقصد و جاذبه‌هايش لذت ببريد، توجه به اين بخش از سفر که در آن «خودرو» و «راندن» مطرح است مى‌تواند فصلى مهم در گردشگرى و توریست محسوب شود تا جاده و مسير از کابوسى سهمگين به لذتى دلپذير تبديل شود.

نحوه رانندگى در بروز سوانح رانندگى بسيار موثر است و میتواند تصادف و خطرات ناشی از آن را کاهش دهد، پس هر راننده ای موظف است که به وظايف مهم و سنگين خود توجه و اصول و مقررات رانندگى را دقیق و اصولی رعايت کنند.

قابل ذکر است که با افزايش آگاهى عمومى و توجه دقيق به قوانين رانندگى و رعايت اصول ايمنى 75 درصد از تخلفات و ضايعات رانندگى کاهش خواهد يافت و بى‌اعتنايى و بى‌توجهى به اين نکات، فاصله بين زندگى و مرگ را کوتاه مى‌کند و هم باعث به خطر افتادن جان عزیزانتان میشود و بدين ترتيب هر سفرى اعم از کارى يا تفريحى به بخشى جذاب از قدم گذاشتن در جاده‌ها تبديل مى‌شود. سرگردانى در جاده‌ها، بروز تصادفات خونين حادثه های رانندگی از مسائلى است که همه ساله به علت بى‌توجهى به مسائل ايمنى و سهل‌انگارى در رسيدگى به وضع اتومبيل خود گربيانگير بسيارى از مسافران مى‌شود.

با کمى صرف وقت و برنامه‌ريزى مى‌توان از بروز چنين حوادثى ناراحت کننده و دلخراش جلوگيرى کرد. به همين دليل کارشناسان رانندگى توصيه مى‌کنند که اگر با وسيله نقليه شخصى سفر مى‌کنيد قبل از حرکت همراه با بازرسى کامل اتومبيل، وسايل زيل را در اتومبيل قراردهيد که مجموعه ما به همین دلیل قبل از اجاره خودرو ،آن را به صورت کامل سرویس کرده و تحویل مشتریان عزیز خود می دهد.لذا زمانی که خودرو شما به هر دلیلی به مشکل برخورده است می توانید با خیال آسوده یک خودرو ایرانی و یا خارجی اجاره نمایید.

هنگام سفر سالم بودن چراغ‌هاى راهنما و ترمز از ضرورى‌ترين و واجب ترین مسائلى است که بايد به آن توجه کرد و قبل از شروع سفر از سالم بودن آن اطمينان حاصل کرد و همچنین ميزان روغن موتور و پاکيزه بودن فيلتر روغن و فيلتر هوا، آب رادياتور- سيستم روشنايى- باد لاستيک‌ها- بخارى- برق- موتور برف پاک‌کن و تيغه‌هاى آن- روغن گيربکس و ديفرانسيل و قسمت‌هايى را که بايد گريسکارى کرد بازديد کنند و در صورت کم‌بودن مقدار روغن‌هاى ذکر شده علت را جست‌وجو و رفع ايراد کنند

اگردر برنامه خود انعطاف پذیر باشید، ممکن است قادر به اجاره ماشین با یک قیمت مناسب بشوید. شما ممکن است ماشین با قیمت های بهتری پیدا کنید اطلاع از مورد محدودیت ها و پیشنهاد های ویژه شرکت ما می تواند برای کاهش هزینه ها برای شما عالی باشد

در کرایه ماشین از تمامی هزینه ها و شرایط اجاره و تمدید قرارداد با شرکت باید هماهنگی های لازم را کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.