اجاره ماشین آِئودی r8 در دستور کار آینده ناوگان ما

تولد 10 سالگی پیشرانه‌ی 10 سیلندر آئودی مبارک!  اجاره خودرو دقیقاً هشتم دسامبر سنه 2008 بود که آئودی به‌صورت آنلاین از نسخه‌ی سطح بالای سوپرکار R8 مجهز به پیشرانه‌ی 10 سیلندر تنفس طبیعی رونمایی کرد و معرفی عمومی آن نیز ژانویه‌ی سنه 2009 در نمایشگاه دیترویت اتمام شد. به هدف ارجمند داشت تپیدن 10 ساله‌ی این پیشرانه‌ی 10 سیلندر 5.2 لیتری در بطن R8، خدایان حلقه‌ها نسخه‌ی سفارشی این اتومبیل با نام دسنیوم را شناسایی کرده است.

این سوپرکار محبوب با رنگ جذاب خاکستری دیتونا مات عرضه شده و ریزه‌کاری‌های جذابی همچون منیفولد جذب برنزی و رینگ‌های 20 اینچی با همین اجاره خودرو در تهران  رنگ نیز به چشم می‌خورند.

اگر رنگ دیگری را ترجیح می‌دهید مشکلی نیست چراکه آئودی R8 V10 دسنیوم با چندین رنگ متالیک همچون آبی آسکاری، خاکستری کمورا، نقره‌ای فلورت و خاکستری سوزوکا هم ارائه می‌شود. به منظور سفارشی‌تر شدن این خودرو شاهد استفاده از عناصر مشکی براق روی اسپویلر جلو، اجاره ماشین در تهران  رکاب‌های جانبی و دیفیوزر عقب هستیم. حتی لوگوها و نشان‌ها نیز به رنگ مشکی درآمده‌اند و بخش اعظم کابین نیز همین طرح را اثر می‌دهد. البته دوخت‌های درونی از گونه برنزی هستند الی حداکثر هماهنگی با بدنه برپایی شود.

از آنجایی اجاره ماشین  که این خودرو بر پایه‌ی R8 پرچم‌دار فرآوری شده پس پیشرانه‌ی 10 سیلندر آن توان 620 اسب بخاری و گشتاور 580 نیوتون متری دارد. عجله صفر لغایت 100 کیلومتر در ساعت این خودرو در 3.1 ثانیه ثبت شده و بیشینه سرعت آن نیز 331 کیلومتر در ساعت می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *