اجاره پورشه پانامرا

اجاره روزانه
اجاره هفتگی
اجاره ماهانه
2/500/000 تومان
14/000/000 تومان
25/000/000 تومان

ودیعه نقدی : 200/000/000 تومان

مشخصات خودرو

 گیربکس :

 حجم موتور :

 ظرفیت :

 حجم باک :

 مصرف سوخت :

 رنگ :

 تعداد ایربگ :

امکانات خودرو

 ماساژور صندلی

 گرمکن 4 صندلی

 تنظیم ارتفاع

 استارت لمسی

 کولر سرنشین عقب

 پرده جانبی سرنشین عقب

 کروز کنترل

بررسی پورشه پانامرا

پورشه پانامرا با شماره مدل ۹۷۰ (به انگلیسی: Porsche Panamera) یک خودروی سدان لوکس چهارسرنشین با مشخصه‌های یک خودروی کوپه و عقب هاچ‌بک است.[۱][۲][۳][۴] موتور این ماشین در جلوی آن قرار دارد و در دو نوع دیفرانسیل عقب و چهار چرخ محرک(AWD) موجود است. از پورشه پانامرا برای اولین بار در سیزدهمین نمایشگاه خودروی شانگهای در آوریل ۲۰۰۹ رونمایی شد.[۵]این خودرو اولین خودروی سدان چهار در محصول کمپانی پورشه است. . در مدل 4S این خودرو، موتور پر قدرت 4.8 لیتری آن قدرتی برابر 420 اسب بخار ایجاد می‌کند و آرایش آن به صورت هشت سیلندر است و چهار سوپاپ در هر سیلندر دارد. شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن 5 ثانیه است و حداکثر سرعت آن 285 کیلومتر بر ساعت است.[۶]

این خودرو علاوه بر موتورهای بنزینی، با موتور ۶ سیلندر ۳ لیتری دیزلی در بازارهای جهانی عرضه شد اما نسخه دیزلی هرگز وارد ایران نشد.

این خودرو ۲ دفرانسیل است و ۷ دندهٔ خودکار دوکلاچه PDK دارد و سیستم تعلیق فوق‌العاده‌ای نیز دارد.

پورشه پانامرا از سال ۲۰۱۰ وارد کشور ایران شد و تا سال ۲۰۱۳ واردات آن به کشور ادامه داشت و در مدلهای ۶ سیلندر، ۴ اس ( ۸ سیلندر)، توربو و توربو اس ( ۸ سیلندر تویین توربوشارژ ) با قیمت نجومی به فروش میرسید. در سال ۲۰۱۴ یک عدد پورشه پانامرا فیس لیفت وارد کشور شد.

مدارک لازم برای اجاره پورشه پانامرا