اجاره ماشین در تهران بدون راننده

اجاره ماشین بدون راننده

اجاره ماشین در تهران بدون راننده برای مسافرت راحت  و آرامش و امنیت سفر و ماشین  مهم است و می خواهید که یک سفر با شکوه داشته باشید.به همین دلیل ما اجاره ماشین برای مسافرت را به شما پیشنهاد می کنیم و ماشین ایمن و قابل اعتماد برای مدت زمان سفر خود را فراهم کنید و یک سفر ایده آل  داشته باشید.

اجاره ماشین بدون راننده با اجاره خودرو با راننده چه تفاوتی دارد ؟

یقینا تفاوتی عمده ای میان این دو روش اجاره اتومبیل وجود دارد.ماشین بدون راننده معمولا برای افرادی است که خودشان زحمت رانندگی را قبول می کنند و مقصدشان را خودشان رانندگی خواهند کرد.معمولا این دسته از افراد کسانی هستند که خودرو خاصی را اجاره می نمایند تا به مسافرت یا تور بروند. یا با خانواده به سفری کاری بروند و یا هر فعالیت دیگری که نیاز به راننده شخصی نباشد.اما کسانی که خودرو با راننده اجاره می نمایند مدیرانی هستند که روزانه باید به محل کار خود بروند ، سخنرانانی هستند که قصد اجاره خودرو برای رفتن به محل همایش یا سخنرانی را دارند ،افرادی هستند که میهمان خارجی دارند و می خواهند در محل فرودگاه به نحوی تشریفاتی از میهمان خود استقبال نمایند و یا بلعکس قصد دارند میهمان خارجی خود را تا فرودگاه بدرقه نمایند و راننده مسلط به زبان نیاز دارند که این دسته از افراد می بایست از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی استفاده نمایند و این موضوع است که وجه تمایز ما بین با راننده بودن خودرو اجاره ای و یا بدون راننده بودن آن می باشد.

Certified car rental

پیشنهاد ما:

ما به مشتریانمان راه کار ارائه می نماییم.به آن ها مشاوره می دهیم که از کدام خدمات ما و به چه نحو استفاده نمایند.زیرا بسیاری از مشتریان قصد اقدام به چنین عملی را دارند لیکن سوالات بسیاری در سرشان می گذرد که جواب این سوالات در دستان ماست ! پیشنهاد ما به شما این است که با ما تماس حاصل نمائید تا با مشاوران ما در این خصوص مشورت نمائید.تضمین این موضوع را به شما می کنیم که پس از تماس و مشاوره هیچ گونه سوالی در ذهنتان باقی نخواهد ماند.

انتخاب ماشین برای اجاره ماشین در تهران بدون راننده

شما می توانید با توجه به در نظر گرفتن بودجه و لیست قیمت ها و تعداد روزهایی که می خواهید ماشین را اجاره کنید ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید. شاید دلتان بخواهد برای یک قرار ملاقات کاری و یا مسافرت درون شهری و یا برون شهری خودروی تشریفاتی داشته باشد و یا یک خودروی شاسی بلند قدرتمند و یا سواری خانوادگی داشته باشید.که همه اینها آرامش و راحتی را برای شما به همراه دارد.

برای امور داخل شهر می توانید با کرایه اتومبیل بدون راننده و یا خودرو اجاره ای با راننده  دیگر از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنید ، همچنین اگر بخواهید کمتر هزینه کنید می توانید  با اجاره ماشین ارزان تهران یک خودروی کم  مصرف و با قیمت مناسب مثل اجاره ماشین پژو کرایه کنید. خودرو ها تنوع زیادی دارند فقط با توجه به نیازی که شما دارید انتخابمی شوند و نیاز شما را بر طرف می کنند.

نیاز شما را بر طرف کنندنرخ اجاره ماشین بسته به شرکت و سال تولید خودرو و مدت زمان در خواستی شما متفاوت است بنابراین با نگاهی به لیست قیمتهای شرکت می توانید اتومبیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید

Choosing a rental car

مطلب پیشنهادی: لیست قیمت ها

 مقایسه اجاره ماشین با راننده و بدون راننده

پرطرفدارین اجاره  ماشین ،اجاره ماشین با راننده است. اجاره ماشین در تهران بدون راننده یکی از  پرطرفدار ترین ها  در صنعت اجاره خودرو می باشد .یکی از مزیت های این روش در اختیار داشتن کامل خودرو می باشد و شما می توانید به هر نحوی که خود می خواهید به رانندگی بپردازید و از مسیر لذت ببرید.ولی اجاره ماشین با راننده نیز مزیت های خودش را دارد  . وقتی ماشین با راننده اجاره می کنید تمام هزینه های ناشی از خسارت های احتمالی به اتومبیل برعهده راننده است  و یکی از برترین مزیت های اجاره خودرو با راننده می باشد. و میزان تعهدات فرد کرایه کننده خودرو در قبال اتومبیل اجاره شده به میزان قابل ملاحضه ای کاهش پیدا می کند.همچنین قابل ذکر است که یقینا هزینه راننده در اختیار بصورت جداگانه محاسبه می گردد و هزینه مربوط به آن به شرایطی خاص مرتبط می باشد.به طور مثال آیا راننده به زبان خارجی مسلط باشد یا خیر ؟ آیا راننده لباس خاصی بر تن کند و به آداب تشریفات مسلط باشد یا خیر ؟

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *